اعتبار تصویر: MICHAEL BYERS

چرا فرهنگ اینستاگرام Is Made Up BS

داستانی از اینفلوئنسرهای اینستاگرام دیوانه شده است!

بعد از استراحت در خارج از کشور ، تصمیم گرفتم آخرین تعطیلات را از تعطیلات واقعی خود بگیرم.

این استراحت شامل رفتن با یک گروه بزرگ به چشمه های آب گرم و داشتن یک روز آرام در آب ، خیساندن منظره طبیعت است.

ما به بالای تپه ای رسیدیم که در آن چشمه آب گرم با بهترین نمای و بالاترین دما واقع شده است. گروه ما شروع به ورود به آبگرم کردند تا اینکه دو Queen's of BS نمایش را به سرقت بردند.

بیش از 45 دقیقه ، این دو ملکه اینستاگرام از خود عکس گرفتند !!! آنها با برنزه و آرایش تقلبی پوشیده شده بودند ، بیکینی های بسیار ناچیزی داشتند که چیزی پنهان نمی کرد و بیش از حد لاس بازی می کردند.

بدتر اینکه والدین آنها نیز در همان مرکز آبگرم بودند و خجالت می کشیدند. پس از مدتی ، این مساله بیش از یک شوخی برای همه کسانی بود که آبگرم را با آنها به اشتراک می گذاشتند. سپس یک پسر با من نجوا کرد ،

"آنها اینستاگرام تأثیرگذار هستند و بنابراین این برای استراتژی آنلاین آنها اساسی است."

فقط وقتی فکر کردم دیوانگی تمام شده است ، در حالی که از کنار یک آبشار ساخته شده توسط بشر عبور می کردم دوباره به این ملکه های اینستاگرام برخورد کردم. مانند Baywatch به دنبال bimbo جدید بودند تا در بازسازی آینده برنامه تلویزیونی 90s قرار بگیرد.

آنها موهای خود را به عقب می انداختند ، بیش از حد سینه می زدند ، بوسه می زدند و خدا را چه چیز دیگری می داند تمام این روز رفتن به چشمه های آب گرم کاملاً عجیب بود.

اگر گرفتن عکس سلفی در وان آب داغ و نشان دادن میزان گرم بودن شما "استراتژی آنلاین" است ، اکنون مرا شلیک کنید

این فرهنگ اینستاگرام که ما فکر کرده ایم مهم است ، عقب مانده است.

کاری ندارم که شما بعد از ظهر شنبه انجام دادید. چه فایده ای برای من دارد؟

این سوالی است که باید از خود بپرسید قبل از گرفتن هر عکس و قرار دادن آن در اینستاگرام به امید ایجاد برخی از دنباله های بی معنی.

مخاطبان شما " مراقب کاری که بعد از ظهر شنبه انجام دادی نیست. مخاطبان شما را دنبال می کنند زیرا ارزش می خواهند. آنها می خواهند از آنچه شما انجام داده اید بیاموزند اما نمی خواهند منیت شما را بسازند. مخاطبان شما نمی خواهند به خواسته های خودخواهانه خود دامن بزنند.

جعلی سیاه جدید است.

اینستاگرام و شبکه های اجتماعی وقتی واقعی و معتبر باشند کار می کنند. مشکل این است که بسیاری از شما از آن استفاده می کنید تا زندگی خود را جعلی نشان دهد.

روشی که در واقع ایجاد مخاطب می کنید انجام کاری است که مردم به آن اهمیت می دهند. نشان دهید که چقدر می توانید یک انسان خوب باشید.

مردم را به یک سفر بیاورید و آنها را سرگرم کنید. از این رسانه برای الهام بخشیدن به آنها برای پیروی از رویاهای خود و یا زندگی کردن با اشتیاق خود استفاده کنید. > "ما در دریای دروغ غرق می شویم و همه ما برای صبحانه چیزی واقعی می خواهیم"

جعلی بودن زشت است. جعلی با خود واقعی شما سازگار نیست که منجر به ناراحتی می شود. جعلی مزخرف کسل کننده ، بی معنی و تکراری است.

به یاد داشته باشید آنچه برای شما مهم است.

این فرهنگ اینستاگرام آنچه مهم است را پیچ می کند. در اعماق زندگی ، خانواده ، معنای زندگی ، کار زندگی و زندگی شمانیاز به رشد مهم است - نه این فرهنگ اینستاگرام.

شما شوخی نیستید.

این ملکه های اینستاگرام که من ملاقات کردم چندین بار ذکر کرد که همه اینها یک شوخی بود: تی شما شوخی نیستید بنابراین مثل خود رفتار نکنید. شما مم نیستید کاری را که دیگران انجام می دهند انجام دهید و در تمام طول روز سلفی ارسال کنید. از این زمان برای ایجاد و الهام گرفتن استفاده کنید.

مثل یک شوخی رفتار کنید و یک شوخی خواهید شد. تنها تفاوت این است که شوخی با شما خواهد بود و وقتی این رودخانه درد به صورت شما برخورد کند نخواهید خندید. واقعیت جنون اینستاگرام شما دیر یا زود شما را به خود جلب خواهد کرد.

برای مکیدن وقت شما طراحی شده است.

تعجب می کنید که چرا در دو هفته گذشته چیزی خلق نکرده اید؟ به این دلیل است که شما ناخودآگاه وقت خود را خسته کرده و آن را در بشقاب به اینستاگرام داده اید. آنها سپس این صفحه BS اینستاگرام را به پایگاه داده تبلیغات خود فروخته اند و ناهار بسیار گران توجه شما را مورد توجه قرار می دهند.

این یک شوخی بزرگ است و باید توجه خود را جلب کنید. p>

من هفته گذشته اولین پیام مستقیم خود را در اینستاگرام باز کردم. این به لطف یک ویژگی جدید است که هنگام باز کردن برنامه یک اعلان قرمز بزرگ به من می دهد. این اعلان را به پیامهای مستقیم WhatsApp ، WeChat ، Messenger ، Email ، Facebook ، و LinkedIn من اضافه کنید و من می توانم به راحتی برده اربابی شوم که حتی نمی دانم.

شبکه های اجتماعی اینجا هستند تا بمانند اما به نحوه استفاده از آن فکر کنید به کنترل اعتیاد خود فکر کنید و اگر نمی توانید ، آن را کاملاً کنار بگذارید.

نقص های خود را نشان دهید.

من از پدر این دو ملکه اینستاگرام پرسیدم که چرا این تعداد زیاد را می گیرند سلفی او گفت که این کار به این ترتیب است که آنها ضربه "عالی" می گیرند. وی گفت دخترانش هنگامی که به خانه می رسند صدها عکس را امتحان می کنند تا عکس مورد نظر خود را پیدا کنند. سپس در آن عکس یکسری فیلترها به آن اعمال می شود.

اگر زندگی خود را فیلتر نمی کردید چه می کنید؟ اگر ایرادات خود را نشان دهید چه می کنید؟ اگر عالی مشمئزکننده باشد چه؟

من معتقدم این فرهنگ اینستاگرام به ما روش صحیح ادامه زندگی را آموزش نداده است.

"عیب های ما زیبا هستند و ما نیز به همین ترتیب انسانها "

در حالیکه در چشمه های آب گرم بودند ، بسیاری از دختران و پسران برای پوشاندن بدن خود تی شرت هایی به تن داشتند. من هرگز چنین افرادی را ندیده ام که چنین کاری انجام دهند.

به این دلیل است که ما نسبت به بدن خود بیش از هر زمان دیگر خودآگاه شده ایم ، زیرا احساس می کنیم آنها به اندازه کافی شایسته و کامل نیستند. من می گویم آن را پیچ کنید و به همین دلیل سرپوش گذاشتم و هرگز نخواهم کرد. من به آنچه هستم افتخار می کنم من از جایی که می آیم افتخار می کنم و هیچ استاندارد اینستاگرام هرگز من را وادار نمی کند از ترس اینکه مردم ممکن است در مورد من قضاوت کنند ، یک تی شرت در چشمه های آب گرم بپوشم.

معایب من همان چیزی است که تعریف کرده است من همین مورد می تواند در مورد شما صدق کند.

شما گاهی دروغ خواهید گفت. شما گاهی شکست خواهید خورد. کارهایی می کنید که گاهی پشیمان می شوید.

می توانید کارهای غیرممکن را انجام دهید. می توانید به هر چیزی برسید.

اینستاگرام همه پاسخ ها را ندارد و نباید هم داشته باشدفرهنگ خود را تعریف کنید یا ما را وادار کنید بدون اینکه آگاهانه به آن فکر کنیم ، کارهایی انجام دهیم.

موضع گیری کنید!

آخر هفته کامل را بدون گرفتن عکس سپری کنید. زندگی خود را در مورد چیزی معنادار کنید. راهی برای ارزش افزودن به زندگی مردم پیدا کنید. برخلاف روند پیش بروید.

وقتی عکس می گیرید ، ظاهر خود را فراموش کنید. عکسی از موهای خود را بهم ریخته به ما نشان دهید. دستگیره های عشق خود را به ما نشان دهید عزیزم!

در اصل در Addicted2Success.com ارسال شده

اگر از خواندن این مقاله لذت می برید ، لطفاً آن را پیشنهاد کرده و به اشتراک بگذارید تا به دیگران کمک کند آن را پیدا کنند!

< h1> فراخوان اقدام

اگر می خواهید بهره وری خود را افزایش داده و برخی از هک های ارزشمند زندگی را بیاموزید ، در لیست نامه های پستی خصوصی من مشترک شوید. شما همچنین کتاب الکترونیکی رایگان من را دریافت خواهید کرد که به شما کمک می کند تا به طور آنلاین به یک تأثیرگذار تغییر دهنده بازی تبدیل شوید.

همین حالا اینجا را کلیک کنید تا مشترک شوید!

اگر از این داستان لذت بردید ، لطفاً روی

اعلام # n1ceview قرعه کشی اینستاگرام

جمع آوری زباله های پایتون دوستانه برای کپی نوشتن

چگونه می توان به عنوان نویسنده در اینستاگرام رشد کرد

چه چیزی باعث ایجاد یک آرم خوب می شود و چه چیزهایی می توانیم از اینستاگرام یاد بگیریم.

چرا فرهنگ اینستاگرام Is Made Up BS

مادری در عصر مامان ترد اینستاگرام

، ,اینستاگرام ,یک ,های ,زندگی ,انجام ,خود را ,است که ,را به ,فرهنگ اینستاگرام ,آن را

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

drayegh55 شهدای دفاع مقدس شهر ترکالکی فروشگاه کیف های سنتی جاجیمی twithorcabud 19699735 proofprintzipper بازرگانی سایناویژن مفيدستان htenatbape upvctehransam