مادری در عصر مامان ترد اینستاگرام

چند هفته قبل از به دنیا آوردن فرزند اولم ، با یک مسابقه آنلاین با عنوان "شما چه درصد مادر ترد هستی؟" گرچه من هنوز پدر و مادری واقعی نبوده ام ، اما در مورد والدین دارای طبیعت ایده آل های متکبرانه ای بوده ام ، که بیشتر آنها را از لژیون ماماهای سلامتی شیدایی-پیکسی که در اینستاگرام دنبال کردم ، گرفته ام. بنابراین مطمئن بودم که می توانم در این آزمون برنده شوم - و اطمینان خواهم داد که در این آزمون برنده شوم ، مبادا ریکی لیک مرا پیدا کند و داستان غم انگیز من را در مستند هشدار دهنده بعدی خود درباره زایمان طبیعی نشان دهد. وحشت من را تصور کنید ، وقتی که من با 60٪ تردی تاسف بار در آزمون شکست خوردم. فراتر از عدم موفقیت در یک تست آنلاین احمقانه ، احساس می کردم قصد دارم مادرانگی را از دست بدهم.

برای من ، مادر ترد بودن معنای زیادی داشت. این به معنای زندگی در خانه ای در اواسط قرن با دیوارهای سفید غیرواقعی و روشن و لاغر بودن و داشتن کمد لباس کپسول کتانی 40 درصد بود. این به معنای شیردهی بیشتر از دوستانم و پاك كردن غذای كودك من بود و هرگز نگذاشتم بچه ام آن را فریاد بزند ، حتی به قیمت خواب خودم (و عقل). این به معنای فراخوانی فرزندانم از روستاهای ناشناخته نروژی و خواندن آنها برای داستان های افسانه ای وحشتناک از کتاب های پرنعمت و پارچه بند بود. اما بیشتر ، تربیت طبیعی به معنای ایمن نگه داشتن فرزند من بود. این به معنای دوست داشتن او بود. این به معنای خوب بودن بود. و من ، مثل هر مادر تازه وارد روی کره زمین ، چیزی جز مهارت در مادری نمی خواستم. این دروغ بزرگ و زشتی بود که اینترنت به من خورانده بود: اینکه والدین طبیعی تنها راه ناب برای دوست داشتن فرزندان شما هستند.

مانند بسیاری از محتوای سبک زندگی که ما مصرف می کنیم ، انجیل مادر ترد نیز به عمد پخته شده و پوشیده شده برای جلب مخاطب تشنه اصالت ، معنا و ارتباط. تأثیرگذارها به هر دلیلی تأثیر می گذارند ، خواه آنها پیام غیر قابل توجه تری درباره نحوه والدین از طریق # پست های حمایت شده یا فروش واقعی محصول (کسی به کیت شروع روغنهای ضروری نیاز دارد؟) بفروشند. و این خبر خوبی برای مصرف کنندگان آسیب پذیر از نظر عاطفی مانند من است ، زیرا تأثیرگذاران طبیعی سلامتی تقریباً برای همه چیز دارویی (همراه با یک تصویر بسیار زیبا) دارند. بچه مریض؟ شربت شاه بلوط و مقداری هیدروسول نقره را امتحان کنید. مجرای پلاگین؟ یک سیب زمینی در خود قرار دهید (اما به طور جدی). کودک در گهواره خود نخوابد؟ فقط هم خوابید! عفونت مخمر؟ ماست با لباس زیر ، stat. هر چیز دیگه ای؟ آب قلم، آبگوشت استخوان. روغن نارگیل. تکرار کنید.

این نوع پاسخ سریع به مشکلات پیچیده و ظریف دقیقاً همان چیزی بود که من به عنوان یک مادر جدید به شدت دنبال آن بودم. از آنجا که مادرم سالها قبل از باردار شدن از دنیا رفت و من از اولین دوستانم بود که بچه دار شدم ، کاملاً مادرانه در مورد چگونگی باردار شدن ، نحوه زایمان ، مراقبت از انسانی که کاملاً بی ادبانه فعالیت کردم ، اقدام کردم. برای زنده ماندن کاملاً به من وابسته بود. بنابراین من سعی کردم سوار بر لباسهای جامعه ای شوم که به نظر می رسد لباس خود را دارندبا هم گه در نتیجه ، گاهی اوقات که حواسم به آن بود و گاهی نه ، دوز روزانه محتوای ترد قبل از تولد را کاهش دادم (با تشکر فراوان از الگوریتم بزرگ در آسمان برای دقت!) ، و در یک سطح عمیق تر ، با عصبانیت سعی در رفع سردرگمی و دردی که هنگام آمادگی برای رمز و راز مادرانه احساس می کردم.

یکی از تأثیرگذارهای خاص مامان ترد که در آن زمان دنبال کردم (که از آن زمان به صدها هزار دنبال کننده و معامله کتاب صعود کرده است) که اغلب در اینستاگرام در مورد والدین دلبستگی ، چهارچوب رویکرد او با کلمات شاعرانه و همدلی و دلسوزی (نه به ذکر یک کودک بسیار خوش لباس). کودک همیشه روی ران (یا ) بود ، حتی وقتی دستشویی یا سوزن های کاج را می جوشاند برای نوعی معجون جادویی و زمستانی. او اجازه نداد که بچه هایش تلویزیون تماشا کنند و یا در سایر تمایلات مدرن شرکت کنند. در عوض ، آنها را در اتاق ناهار خوری خود شكل داد و به آنها كیسه های شیره افرا را داد. زیبا بود. و فکر کردم همان چیزی است که می خواستم. اما هنگامی که من در حقیقت پسرم را داشتم ، کار زنده نگه داشتن او به علاوه سالم نگه داشتن خودم (هوشیار اسپویلر: نه به این آسانی) باعث شد تصمیماتی بگیرم که از آن وحشتناک هستم ، مانند اینکه بگذارم خودش بخوابد تا بخوابد یا با تلویزیون از او مراقبت کند. ساعتها (و منظورم ساعتهای واقعی است) پایان یافته است. کافی است بگویم که هیچ سوزن کاج بالای اجاق گاز من وجود ندارد.

والدین "کامل" این تأثیرگذار بسیار جذاب و ترس آور بودند و بخش عمده ای از دلایل من برای عبور از این کار بسیار ناامید کننده بود. مسابقه Crunchy Mama ”. این استانداردی را به من ارائه داد كه بتوانم اندازه گیری كنم و نكات گفتاری را برای من فراهم می آورد تا در گفتگو ان دیگر احساس قدرت و آمادگی كنم.

آیا کودک خود را می پوشید؟ خوب ، فرزند متولد نشده من در حال حاضر در رحم من نگهداری می شود ، بنابراین من حدس می زنم شما می توانید از این طریق نگاه کنید؟ آیا خودتان می بینید که چندین بار در روز روغن نارگیل را به سرتاسر فرزندان خود شل می کنید؟ منظورم این است که من Whole30 را سال گذشته انجام دادم ، بنابراین باید در اینجا جایی شیشه داشته باشم؟ آیا واکسن می زنید؟ این یکی رو می شناسم !!! نه !!! واکسن ها اشک شیطان هستند! آیا از پوشک پارچه ای استفاده می کنید؟ نه. این ناخالص است. و گران آیا شیر مادر را در بینی خود قرار داده اید؟ اوه ، این عجیب است.

به سختی که سعی کردم خودم را متقاعد کنم که جایگاه خود را پیدا کرده ام ، با بدبختی در آزمون موفق شدم و به طور گسترده تر ، انتظارات خودم را شکست دادم. من هرگز در یک الهه کتانی پوشیده خودم را تحقق بخشیدم. من تولد طبیعی را که عملاً تمام هویت خود را به عنوان یک مادر در آن ایجاد کرده بودم ، نداشته ام. من به سختی از شیردهی جان سالم به در بردم و پسرم را (که اتفاقاً لباس خواب کفش پشم گوسفندی را از بازار پوشیدم) در معرض تماشای وقت و غذاهای فراوری شده خیلی زودتر از برنامه قرار دادم. من به او دارو دادم و مخزن روغن نارگیل خود را برای صورت خودم ذخیره کردم (این بهترین مرطوب کننده موجود در آن ، TBQH است). و بدترین قسمت این است که ، بعضی روزها حتی - و هنوز هم نمی کنم -از والدین لذت ببرید.

در حقیقت ، من انتظاراتم را آنقدر زیاد کرده بودم که دست نیافتنی شدند و آرمانهای من را چنان عاشقانه ساختند که پایدار نبودند. راهی برای من نبود که بتوانم در آزمون ترد مامان برنده شوم. زیرا درست به همان اندازه که حرکت سلامتی راهی ملموس برای غلبه بر ترس من ایجاد کرد (من کل موجودات روغن نارگیل تصفیه نشده از Whole Foods را خریداری خواهم کرد اگر این بدان معنی باشد که من مادر خوبی خواهم شد!) ، در نهایت ، همچنین ترس من را تغذیه کرد (به هیچ وجه نمی توانم با دختری که بچه هایش را در یک جنگل مسحور شده اندازه گیری کنم!).

در فیلم 2016 اینگرید می رود وست ، کاریکاتوری درخشان (و واقعاً واقع بینانه) از فرهنگ اینستاگرام ، شخصیت اصلی ، اینگرید ، شیفته یک تأثیرگذار به نام تیلور اسلون می شود. اینگرید پس از اینکه مادرش درگذشت و زندگی او از هم پاشید ، با هدف یافتن ، دوست شدن و در نهایت دقیقاً شبیه موسیقی اینستاگرامی خود به کالیفرنیا نقل مکان می کند. این دو هیچ چیز شبیه به هم نیستند ، اما تیلور چیزی را دارد که اینگرید به شدت می خواهد: یک زندگی منظم ، رنگارنگ و به ظاهر شاد. همه چیز برای اینگرید به پایان نمی رسد ، که پس از ترس از ترس در سراسر کشور ، متوجه می شود که او همانند اوایل ناامن و روان رنجور است.

مانند اینگرید (به گفته خودش) به ضرر) ، ما در دوره ای زندگی می کنیم که حد فاصل نام تجاری خود و جستجوی ارتباط واقعی با دیگران از طریق منافع مشترک ، حداقل گفتن ، تار است. و من متوجه شدم که بسیاری از موارد مربوط به والدین ، ​​انتخاب صداهایی است که باید آنها را گوش داد و آنها را تنظیم کرد.

همیشه پیامی در مورد نحوه انجام کارها پخش می شود و بیشتر اوقات ، اکثر اوقات دودویی. این کار را انجام دهید یا انجام دهید اینگونه باش یا آن طور باش. خریدن پیامی که نیاز ما را برآورده کند کاملاً طبیعی است - و اگر در هویت خود ایمن باشیم ، این وماً چیز بدی نیست. اما انتخاب یک حرکت (یا محصول) از ترس به جای هیجان یا امید همیشه هزینه دارد. این به معنای دادن نسخه ساختگی از خود به فرزندانمان است. این به معنای عدم موفقیت در تمام آزمایش های خودمان است. اینکه بگذاریم خودمان ، چه در سراسر کشور و چه از طریق یک فید اینستاگرام ، توسط ترس هدایت شویم ، به معنای از دست دادن قدرت و دقت قطب نمای داخلی خودمان است. چه کسی می داند اگر ما اجازه دهیم آنها کجا ما را هدایت کنند؟ من شرط می بندم که مال من از کنار غذاهای کامل بگذرد و من را بسیار سرگرم کننده تر به من برساند.

اعلام # n1ceview قرعه کشی اینستاگرام

جمع آوری زباله های پایتون دوستانه برای کپی نوشتن

چگونه می توان به عنوان نویسنده در اینستاگرام رشد کرد

چه چیزی باعث ایجاد یک آرم خوب می شود و چه چیزهایی می توانیم از اینستاگرام یاد بگیریم.

چرا فرهنگ اینستاگرام Is Made Up BS

مادری در عصر مامان ترد اینستاگرام

، ,یک ,معنای ,مادر ,ترد ,والدین ,به معنای ,این به ,است که ,خود را ,که من

مشخصات

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

burgbebunkde sitecode1 خرید انکوباتور ایرانی - انکوباتور مناسب nallelahou قهر باش mahyacomputeri فانوس قدیمی toiletfar padrchat